Czekaj... Mamy wolne serwery...
Info

Witamy na Econopolis!

Od dłuższego czasu w głowach kilku studentów i ich opiekuna (czyli mnie) kiełkowała myśl, żeby podzielić się z innymi swoją pasją do nauk ekonomicznych. Studiowanie ekonomii dało nam narzędzia do tego, żeby lepiej rozumieć i opisywać świat, a także próbować przewidywać bieg przyszłych wydarzeń (choć to ostatnie jest bardzo trudne). Po długich dyskusjach zdecydowaliśmy założyć stronę internetową, którą nazwaliśmy Econopolis.

KNWD

Minęło trochę czasu, studenci odchodzili i przychodzili, aż wreszcie zdecydowaliśmy się uruchomić ten projekt. Pomogło nam w tym Koło Naukowe Web Designu, którego członkowie zaprojektowali nam logo, resztę spraw związanych ze stroną ogarnialiśmy sami. Powstało kilka artykułów, które już możecie przeczytać i komentować. Mamy swój fanpage na Facebooku i konto na Twitterze, gdzie będziemy publikować informacje o nowych artykułach, a także dzielić się z Wami ciekawymi informacjami.

geralt / Pixabay

Wybaczcie nam potknięcia, bo wciąż się uczymy. Nie wahajcie się jednak wytykać nam błędów, bo sprawi to, że będziemy się poprawiać i ulepszać nasze artykuły i punkty widzenia.

Z drugiej strony zapraszamy serdecznie do współpracy, nie tylko studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, ale każdego, kto chciałby się zaangażować w nasz projekt pro bono publico – uczyć i informować o ekonomii i gospodarce. Możecie się kontaktować z nami poprzez email do mnie: mikolaj.klimczak@ue.wroc.pl lub przez Facebook Messengera czy Twittera.